رازهای قیمت طراحی وب سایت

رازهای قیمت طراحی وب سایت

رازهای قیمت طراحی وب سایت

Blog Article

ساین وب، دارای تیمی متشکل از کارشناسان حرفه ­ای و متخصص بوده که با مناسب­ترین قیمت­ها، بهترین کیفیت را به شما ارائه می ­دهند.

خیلی از مشتریان به دنبال استفاده از خدمات خوب و با کیفیت هستند. ما در طراحان وب سعی کردیم بهترین خدمات ممکن را برای مشتریان خود در زمینه ی طراحی سایت در نظر بگیریم.

اگر پروژه طراحی سایت را به یک شرکت طراحی وب برون‌سپاری کنید تا با تیم متخصصی که دارد طی پروسه‌آی چند هفته ای سایت شما را ، اختصاصی شما دیزاین کند و راه اندازی نماید :

طراحی وب می تواند برای افراد خلاق انتخاب مناسبی باشد؛ زیرا به شما امکان می دهد صحنه ای زیبا و در عین حال کاربردی در صفحه کامپیوتر خود ایجاد کنید. اگر به دنبال راهی برای استفاده از جنبه هنری خود با دآمد خوب هستید، طراحی وب راهی عالی برای انجام آن است.

آیا شرکت سئوکار موظف به تولید محتوا شده است؟ نرخ محتوایی که هر ماه موظف به انتشار روی سایت شماست بر قیمت سئو موثر است.

آیا ایده شما درباره بخش خاص منظوره کاملا شکل گرفته و پخته و دقیق است یا قرار است با آزمون خطا و ایده پردازی به دلخواه خود برسید؟ اگر حالت دوم است هزینه های شما بالاتر خواهد رفت.

بر اساس نیازسنجی دقیق و شناسایی همه جانبه اهداف مشتری و ابعاد پروژه پیشنهادنامه دقیقی شامل اعلام زمان و هزینه پروژه تدوین شده و برای مشتری ارسال می‌شود. این پیشنهادنامه، در واقع سه سطح پیش فاکتور پایه و استاندارد و حرفه ای است که به همراه یک سند چهارم راهنمای مقایسه، اختصاصی هر مشتری تدوین و برای وی ارسال می شود.

قیمت طراحی سایت های اختصاصی با توجه به نوع پروژه، تعداد ماژول ها، سبک طراحی قالب و تعداد نفراتی که باید روی پروژه کار کنند محاسبه می شود.

آیا شواهدی دارید یا اطمینانی به شما میدهند که بعد از اعلام زمان هزینه و طی اجرای پروژه، به هر بهانه ای، مرتکب عمل زشت و غیر اخلاقی درخواست اضافه زمان و اضافه هزینه نشوند؟! آیا سعی کرده اند چنان پروژه شما را روز اول درست بسنجند که بعدا تحت هیچ شرایطی از زمان و مبلغ اعلامی خود عدول نکنند؟!

سایت های فروشگاهی بدلیل پنل سمت کاربر و درگاه و تراکنش ها و فعالیت های زیادی که دارند قیمت های بیشتری نسبت به سایر سایت ها خواهند داشت.

حضور حرفه ای در فضای مجازی و طراحی وب سایت شرکت بطور اختصاصی و ریسپانسیو دیگر به عنوان فرصت برای کسب و کارها مطرح نیست و تبدیل به یک ضرورت غیر قابل اجتناب شده است. شرکت طراحی سایت

بعد از طراحی سایت : آدرس وب سایت را در کارت ویزیت مان درج می‌کنیم...

اینکه نوع سایت چه باشد روی هزینه ی راه اندازی سایت تاثیر گذار است. مثلا سایت های شخصی هزینه های کمتری نسبت به سایت های شرکتی دارند.

آیا اپ شما قرار است صرفا از طریق سایت خودتان دانلود دهی و نصب شود یا می خواهید آن را روی کافه بازار و گوگل لینک منبع پلی و سیبچه و اپ استور منتشر کنید؟ انتشار روی بسترهای یاد شده نیازمند مراعات قواعدی است که مبلغ طراحی اپ را اندکی بالاتر می برد.

Report this page